Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prin miez de noapte

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:58 am

Am ramas putin surprinsa si am zambit in sinea mea, apoi m-am asezat si eu la masa.
- Uh, ma bucur ca-ti place!
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:04 am

-Găteşti bine! îi spuse fetei după ce termină rapid castronelul cu supă.
Sus In jos
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:07 am

- Arigatou! Am spus vesela, zambind ca un copil mic ce tocmai isi primise jucaria.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:12 am

-Douitashimashite! zise el zâmbind cald punând castronelul în chiuvetă.
Sus In jos
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:13 am

- Il spal eu!
I-am spus si imediat m-am ridicat de la masa, venind langa chiuveta.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:21 am

-Lasă că pot şi singur. zâmbi dând drumul apei dând cu buretele cu dero peste el apoi clătind-o.
-Gata.
Sus In jos
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:22 am

Am mancat si eu ce mi-a dat fata fara sa mai zic nimic. Era chiar buna supa si fata stia sa gateasca chiar bine.Mersi!i-am zis fetei dupa ce am terminat.
Sus In jos
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:23 am

I-am zambit scurt.
- Nu ai pentru ce! I-am spus in cele din urma, apoi am mers iar la fereastra, unde m-am asezat pe pervaz.
Sus In jos
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:26 am

M-am dat jos de pe masa si m-am dus la chiuveta pentru a-mi spala farfuria. Dupa ce am spalat-o m-am dus iar si m-am asezat cu fundul pe masa scotandu-mi pachetul de tigari din buzunar.Vreti?ii intreb pe cei doi scotandu-mi o tigare.
Sus In jos
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:28 am

- Eu nu vreau! Am refuzat, in mod ciudat. Deobicei acceptam cand venea vorba de tigari.
Mi-am inchis usor ochii si mi-am sprijinit capul e peretele de langa mine.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:29 am

-Eu am. zise el suindu-se cu fundul pe bufet fără să mai zică apoi ceva.
Sus In jos
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:30 am

Ridic din umeri si-mi aprind tigarea incepand sa fumez. Imi bag inapoi pachetul de tigari si ma sprijin intr-o mana ridicandu-mi privirea spre tavan. Am inceput sa numar petele de pe acesta, un vechi obicei ce-l faceam cand ma plictiseam
Sus In jos
Louis

Louis


Mesaje : 64
Data de înscriere : 30/05/2010

Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:35 am

Brusc ma luase somnul si am atipit acolo, chiar daca locul era cam incomod.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin miez de noapte   Prin miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin miez de noapte
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Bucătăria-
Mergi direct la: