Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In the club

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Utako Katumi

Utako Katumi


Mesaje : 20
Data de înscriere : 31/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:50 pm

OCC: Marti,ora: 22:15

BIC: Am pasit incet in club,privind curioasa in jurul meu,nu stiam inca de ce venisem acolo dar nici nu imi pasa cat timp nu ma plictiseam,eram imbracata cu o bluza cu maneci lungi,deasupra buricului si cu o pereche de pantaloni scurti albastri.Mam asezat la bar si mi'am luat un Cola.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:25 pm

Stătea la bar , savurându-şi whiskey-ul , în timp ce trăgea cu ochiul la animatoarele ce dansau pe bară , stinse apoi ţigarea în scrumieră , căci ajunsese cu partea arsă până la filtru.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:35 pm

Intră în club, privind atentă în jurul său.
"Să-mi explice şi mie cineva ce caut eu aici.." gândi oftând scurt, aranjându-şi fusta neagră, în timp ce se îndreptă cu paşi mărunţi spre bar, ocolindu-i pe cei ce dansau, sperând să nu ajungă cumva pe jos.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:42 pm

Privi din neatenţie cu nepăsare spre ceilalţi observând-o pe Mao , zâmbetul îi reveni rapid pe buze , şi se apropie de ea.
-Heii~ Pisicuţă! murmură copilăros pe un ton fericit.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:44 pm

-Eh? Oh, tu erai, heya. murmură pe un ton fericit şi uşurat, sărindu-i pentru câteva clipe în braţe.
"Heh, măcar sunt în siguranţă acum.."
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:47 pm

Îi dădu' un scurt sărut pe buze şi o luă de mâna.
-Ce vrei să bei? o întrebă aşezându-se amândoi la bar.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:50 pm

-Hm, nu ştiu..Nu vreau ceva foarte tare, pentru că fac urât la băutură..din spusele celorlalţi.., răspunse uşor amuzată zâmbind scurt.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:58 pm

Râse.
-Faci urât la bătură? Bine atunci îţi iau un suc?Sau un vin , ceva mai uşor. continuă să se amuze la replica fetei.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 8:02 pm

-Heh, vin, îmi place.., răspunse hotărâtă, zâmbind uşor. Îşi întoarse după privirea pe ring strâmbându-se slab.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:40 pm

Comandă pentru Mao un pahar cu vin , iar el încercă să îşi termine paharul cu whiskey.
-Îmi place fusta ta. ''Poate cam mult...'' murmură zâmbind analizând-o câteva secunde pe fată.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:44 pm

-Uhm..arigato.. şopti zâmbind uşor observând că aceasta o analiză strâmbându-se scurt, trecându-i diferite idei prin minte, mişcând uşor din cap pentru a şi le elimina.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:01 am

Îşi luă paharul de whiskey în mână şi luă o înghiţitură îndreptându-şi coada ochilor spre animatoare.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:03 am

-Hm, te tentează, ha? întrebă dându-şi seama de direcţia privirii acestuia, luându-şi paharul cu vin în mână atunci când îi sosi.
"Pe cine dintre băieţi nu ar tenta e întrebarea corectă..."
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:34 am

-Hm... o dată ce am o prietenă mai frumoasă ca ele , nu. îi răspunse privind-o dând din umeri serios.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:38 am

-Cine ar trebui să te creadă?Dar..
Se ridică de pe scaun, apropiindu-se de acesta lipindu-şi buzele de ale tânărului.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:43 am

O sărută la rându-l său fără să mai comenteze ceva.
''Prosti dinastea să tot mai spun...'' replică în sinea sa ducându-şi o mână pe obrazul ei.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:47 am

Îl prelungi, ştiind că nimeni nu s-ar fi uitat ciudat la ei, deoarece se practicau treburile de genul. După un timp, atunci când rămăsese fără aer, întrerupse sărutul, muşcându-i buza inferioară simultan cu încheierea.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:05 am

Rânji slab luând paharulde whiskey în mână dându-l sec.
-Şi cum faci tu urât la băutură?
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:08 am

-Etto..nu-mi mai amintesc nimic din ce-am făcut, şi restul nu mi-au spus, doar că e mai bine să mă feresc de băutură.. răspunse uşor încurcată, râzând scurt.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:13 am

-Când bei mă poţi viola? întrebăamuzat de ceea ce spuse.
''Dar nu ar fi viol că mie mi-ar plăcea..'' replică în sinea sa fiind pus pe gânduri.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:15 am

-Tot ce se poate.., şopti râzând scurt. De ce..ai vrea? continuă privindu-l, sorbind după din paharul său.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:33 am

-Nu e evident? întrebă râzând slab de ceea ce spuse tânăra.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:38 am

-Eh, trebuia să o aud şi din gura ta.. răspunse scoţând limba la acesta.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:41 am

-Nu scoate limba la mine , că nu e de bine. murmură comandând apoi un alt pahar cu whiskey pentru el şi unul cu vin pentru Mao.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:44 am

-De ce? Ce se întâmplă dacă o fac..? întrebă pe un ton curios, privindu-şi noul pahar.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In the club Empty
MesajSubiect: Re: In the club   In the club Icon_minitime

Sus In jos
 
In the club
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: TOWN :: Club-
Mergi direct la: