Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Perverted hermit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:05 pm

OOC : Seara, ora 10:43, in camera

BIC : M-am asezat pe canapea lasandu-mi ceasca de ceai pe masa din sticla din fata mea. M-am ghemuit strangandu-mi picioarele la piept, apoi am luat telecomanda aprinzand televizorul. Am inceput sa butonez, nehotarata pe ce canal sa las. La un moment dat am onchis televizorul intinzandu-ma pe canapea su fata spre tavan oftand usor si inchizand ochii...
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:23 pm

Se plimba pe hol , cu mâina stângă în buzunar , iar în cealalată mâna o ţigare aprinsă din care trăgea din când în când mai mult lăsând-o să se ardă , se apropie de o uşă în speranţa că îşi va face ceva prietenii , în ciuda faptului că era un cântăreţ cunoscut , şi nu îi păsa .
Îşi aruncă ciştocul ţigării jos călcându-l cu vârful tenesului , îşi aşeză puţin şapca şi ciocănii de două ori în uşă.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:40 pm

Am deschis un ochi, mi-am indreptat privirea spre usa, am mormait ceva, apoi m-am ridicat de pe canapea ."Care n-are treaba la ora asta si s-a gandit ca e momentul sa sacaie lumea?"m-am intrebat in timp ce ma apropiam de usa, cu toate ca eram imbracata intr-un singur maieu mai larg. Am deschis usa, apoi l-am masurat cu privirea pe tipul din fata mea.
-Da ? am intrebat cascand silentios cu toate ca nu-mi era somn.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:50 pm

-Bună. murmură rămânând în aceiaşi poziţie ca şi mai devreme privind-o cu atenţie pe tipă , cu singuranţă tipă nu avea de ce să se sperie de el şi de pierceurile şi tatuajele lui , căci şi ea era cam la fel de ciudată ca şi el.
-Sper că nu deranjez.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:53 pm

L-am privit cateva secunde, parea genul de tip cu care sa te distrezi la o petrecerea de asta mai wild. Imi placea felul in care se imbraca, iar faptul ca avea pierce-uri si tatuaje, era de-al meu. I-am zambit.
-Din fericirea nu deranjezi, dar daca as fi adormit, m-ai fi deranjat ! Apropo, eu sunt Anne ! i-am spus prezentandu-ma.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:29 pm

-Shin! se prezentă la rândul lui zâmbind slab.
-Şi ai de gând să mă ţi la uşă? întrebă rânjind uşor rezemându-se cu mâna stângă , după ce o scoase din buzunar , de perete.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:40 pm

M-am apropiat usor de el, cu o privire oarecum neinteresata, apoi i-am soptit usor la ureche.
-Sunt obisnuita sa fac asta...i-am spus apoi m-am dat din usa intrand in camera asteptand sa intre si el.I-am facut semn sa ia loc pe canapea in timp ce am aprins o lampa. Imi placea sa stau oarecum pe intuneric cand era seara, speram sa nu-l deranjeze.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:46 pm

''Yeah ~'' replică în sinea sa intrând în camera ei, închizând uşa în urma lui , apoi aşezându-se pe canapea ca şi cum ar fi fost la el acasă , eh şi nu îl deranja întunericul şi lui îi plăcea asta.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:50 pm

Stateam in picoare, m-am uitat imprejur, apoi am oftat usor intrebandu-l cu vocea-mi destul de subtire pentru o fumatoare :
-Te servesc cu ceva? l-am intrebat zambindu-i scurt.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:56 pm

-Hm...mă gândesc dacă ai ceva tare. Whiskey , o tequila ceva. dădu' din umeri dându-şi într-un final jos şapca având părul lung , în amândouă părţile fiind ras.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:03 pm

Am stat si m-am gandit bine cateva secunde, apoi imi amintisem ca aveam ceva de prin dulapuri, dar nu eram sigura. Mai intai trebuia sa stiu...
-Nu-s sigura ce am si ce nu am, dar daca nu am whiskey, vodca e bine ?l-am intrebat facandu-mi pofta.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:09 pm

-Yeah , perfect..! murmură ciufulindu-şi puţin părul privind prin camera tipei , era 'drăguţă' , deşi pot spune că nu semăna cu a unei fete obişnuite , cu roz şi alte chesti kawaii , şi asta era destul de bine.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:13 pm

-Bine !i-am spus in timp ce m-am indreptat spre bucatarie si am inceput sa scotocesc prin toate dulapurile, iar apoi, spre fericirea mea, gasisem intr-un sertat niste vodca pe care am turnat-o in doua paharele."Trebuie sa merg la cumparaturi intr-o zi..."mi-am spus in timp ce ma indreptam spre canapea, apoi i-am dat paharul lui Shin.
-Poftim!
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:19 pm

-Merci ! murmură luând paharul în mână gustând puţin lichidul , apoi dându-l sec.
-Bună votka. zise el ştiind că cunoştea de unde gustul.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:22 pm

-Mhm...am spus dand-o pe gat la randul meu. Am inghitit ins ec, apoi am lasat cana pe masa de sticla, unde desigur imi lasasem ceasca de ceai. Am dat din cap in semn negativ, apoi m-am asezat la randul meu pe canapea langa baiat.
-Si...cu ce te ocupi ?
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 11:36 pm

-Cântăreţ. Eh , cânt vocal şi la orice fel de chitară. îi răspunse fetei.
-Dar tu? o întrebă la rândul său , privind-o.
Sus In jos
Anette Morgan

Anette Morgan


Mesaje : 13
Data de înscriere : 31/05/2010

Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 3:06 am

Am dat din cap in semn afirmtaiv, apoi l-am privit zambitoare.
-Sunt pictorita, mai scriu cateva poezii pe ici, pe colo...dar in majorotatea timpului pictorita, da, cu asta ma ocup...i-am spus, apoi servindu-ma cu ceasca de ceai de pe masuta sorbind usor din ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Perverted hermit Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit   Perverted hermit Icon_minitime

Sus In jos
 
Perverted hermit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Dormitoare-
Mergi direct la: