Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lost in thoughts

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Erik R.

Erik R.


Mesaje : 3
Data de înscriere : 30/05/2010

Lost in thoughts Empty
MesajSubiect: Lost in thoughts   Lost in thoughts Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 7:59 pm

OOC: Sambata, ora 17:14, in camera mea.

BIC:
Stateam in noul meu apartament. Era unul dragut, nu foarte amre si modest. Exact cum imi placea mie. Nu sunt pretentios deloc si imi plac foarte mult lucrurile simple. Intotdeauna mi-au placut.
In acea zi stateam pe pat si citeam o carte. Cititul era punctul meu forte... pe langa altele. Ii placea sa citesc si nu ma plictiseam niciodata. Imi placea sa stau si sa citesc fara oprire. Asta faceam si atunci. Citeam.
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Lost in thoughts Empty
MesajSubiect: Re: Lost in thoughts   Lost in thoughts Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:36 pm

Se plimba pe holuri,cum avea obiceiul,şi se gândi să-şi mai cunoască şi ea vecinii,că şi.aşa nu cunoştea prea mulţi.Se opri în faţa unei uşi,şi bătu de câteva ori,apoi aşteptă să i se deschidă.
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Erik R.

Erik R.


Mesaje : 3
Data de înscriere : 30/05/2010

Lost in thoughts Empty
MesajSubiect: Re: Lost in thoughts   Lost in thoughts Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:51 pm

Am auzit cateva batai in usa si m-am oprit din citit. Am pus cartea pe noptiera, apoi am emrs sa deschid. Cand am deschis usa am vazut in fata mea o fata bruneta. I-am zambit:
-Buna, cu ce te pot ajuta?


Ultima editare efectuata de catre Erik R. in Dum Mai 30, 2010 11:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Lost in thoughts Empty
MesajSubiect: Re: Lost in thoughts   Lost in thoughts Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:57 pm

-Uh,păi am venit să te cunosc.Deranjez? întrebă,muşcându-şi uşor buza. Îşi duse mâna la ceafă,şi se înroşi,ca de obicei.
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Continut sponsorizat





Lost in thoughts Empty
MesajSubiect: Re: Lost in thoughts   Lost in thoughts Icon_minitime

Sus In jos
 
Lost in thoughts
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Dormitoare-
Mergi direct la: