Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Are you sure about this?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 9:32 pm

OOC: Vineri, ora 16.00 in camera lui Joshua

BIC: Stateam pe pervazul geamului cu picioarele afara. Intre doua degete aveam o tigare pe jumatate fumata. Ma uitam afara si nu-mi venea sa cred ce plictiseala putea fi pe aici.Mai bine ramaneam in New York!
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 9:41 pm

Tocmai trecea pe sub o fereastră,şi zări un tip care stătea cu picioarele afară. Oh,man!Mă uit aşa urât la el de parcă eu nu stau la fel. Intră în casă şi bătu la uşa unde stătea tipul şi aşteptă să i se deschidă.
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 9:42 pm

Mi-am intors privirea spre usa cand am auzit acele batai.Intra!E deschis!am strigat caci mie imi era lene sa ma duc sa deschis usa.
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 9:47 pm

Apăsă uşor pe clanţă,şi intră încet. Îl privi pe băiat preţ de câteva secunde,apoi zâmbi.
-'Neaţa. chicoti scurt. Deranjez ?
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 12:52 am

O privesc pe fata cateva secunde apoi ma uit iar afara.'Neata!Nu,nu deranjezi!ii zic si ma intorc cu tot corpul la ea.
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 12:58 am

-Yui,încântată,spuse şi zâmbi scurt. Îl analiză mai bine pe băiat,şi şi-a dat seama că era plictisit de moarte,nu că ea nu era la fel. Te omoară plictiseala,ne?
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:06 am

Joshua, incatat!Si da... mor de plictiseala!Esti de mult in locul asta despre care eu am auzit ca e plin de distractie si pana acum am vazut total opusul?
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:14 am

Off: man,ai uitat linia de dialog O.o :]]
On:

-Păi,mie-mi place aici.Da' distracţia e seara,nu ziua.U know,cluburi,muzică,tralala. Se sprijini de perete. Îmi aduci şi mie un pahar cu apă,please?
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:18 am

Off: n-am vrut s-o pun
On:
-Bine!ridic din umeri si ma duc la bucatarie pentru a-i aduce un pahar cu apa. Iau un pahar din dulap si-l umplu cu apa dar nu m-am putut abtine sa nu-i pun si putina tequila in apa. M-am intors la fata si i-am dat paharul cerut fara vre-o expresie a fetei.
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:29 am

Off: xD mă rog xD
On:
Bău puţină apă şi se strâmbă.
-Ce apă e asta?Are un gust ciudat. îl privi ciudat,fiindcă apă ca asta n-a mai băut în viaţa ei.
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:32 am

Ridic din umeri. E de la chiuveta deci te poti astepta la orice! Cred ca primesc de la un izvor mai ciudat apa si deaia!
Sus In jos
Yui Watanabe
Admin
Yui Watanabe


Mesaje : 96
Data de înscriere : 27/05/2010
Varsta : 33

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:41 am

-Minţi! Şi eu mai beau câteodată apă de la chiuvetă şi nu e aşa.Ce ai pus în ea?Are gust de alcool,serios. Se strâmbă la el,fiind sigură că minte.
Sus In jos
http://poetworld.omgforum.net
Joshua Garret

Joshua Garret


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/05/2010

Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:44 am

Ridic din umeri.N-am pus nimica!Daca nu ma crezi e problema ta!ii zic indiferent caci n-aveam obiceiul sa recunosc ca pun alcool in bauturile oamenilor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Are you sure about this? Empty
MesajSubiect: Re: Are you sure about this?   Are you sure about this? Icon_minitime

Sus In jos
 
Are you sure about this?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Dormitoare-
Mergi direct la: