Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sobolani,aici?!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Allison Karolina

Allison Karolina


Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/05/2010

Sobolani,aici?!!! Empty
MesajSubiect: Sobolani,aici?!!!   Sobolani,aici?!!! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:39 am

OCC: Marti,ora: 00:30,la subsol

BIC: Am deschis incet usa ec scartaia destul de puternic,mam uitat in jos la scari si am luminat cu lanterna cu putina teama,am coborat incet scarile din lemn ce scartaiau,privind in jur un pic speriata.Am simtit un mic fior pe la spate si mam intors luminand cu lanterna in toate partile.
Sus In jos
Adam Lambert

Adam Lambert


Mesaje : 20
Data de înscriere : 31/05/2010

Sobolani,aici?!!! Empty
MesajSubiect: Re: Sobolani,aici?!!!   Sobolani,aici?!!! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:46 am

Amintindu-mi ca-mi lasasem ceva foarte important intr-o cutie la subsol,mi-am parasit camera coborand scarile,indreptandu-ma spre usa subsolului,observand-o deschisa
''Si eu care credeam ca sunt singurul treaz la ora asta''
Sus In jos
Allison Karolina

Allison Karolina


Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/05/2010

Sobolani,aici?!!! Empty
MesajSubiect: Re: Sobolani,aici?!!!   Sobolani,aici?!!! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:27 pm

Am inceput sa flutur lanterna prin jurul meu,simtind cum ceva mi'a trecut pe langa picioare,mam uitat speriata in jos,dar nu era nimic."Probabil imaginatia mea"Mi'am spus eu tremurand de frica.
Sus In jos
Adam Lambert

Adam Lambert


Mesaje : 20
Data de înscriere : 31/05/2010

Sobolani,aici?!!! Empty
MesajSubiect: Re: Sobolani,aici?!!!   Sobolani,aici?!!! Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 1:21 am

AM intrat inautru uitand sa aduc si o lanterna cu mine insa oricum nu ma deranja intunericul.Speram doar sa nu calc pe vre-un sobolan
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sobolani,aici?!!! Empty
MesajSubiect: Re: Sobolani,aici?!!!   Sobolani,aici?!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Sobolani,aici?!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Subsol-
Mergi direct la: