Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Boring time

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:06 am

-Doar nu te aşteptai să fie caldă.., şopti pe un ton uşor sarcastic, sorbind scurt din ceaşca sa.
Sus In jos
Shiroyama Yuu

Shiroyama Yuu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 27

Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:11 am

-Am spus doar ca e rece. mormai din nou, sramband din nas si privind-o oarecum iritata pe fata.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:12 am

-Uh, calm down, calm down...Gomene pentru replică, murmură la observarea privirii, dându-şi seama că nu e prea agreeată.
"Hehe.."
Sus In jos
Shiroyama Yuu

Shiroyama Yuu


Mesaje : 54
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 27

Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:18 am

-Huh...? Nu e nimic, doar ca nu ma simt in largul meu, nu sunt genul ce iese in public incercand s apara normal, cand nu este. murmura, continuand asi manca prajitura.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:22 am

-Hm, dar cum eşti tu, "realul"? întrebă pe un ton curios, privindu-l mai atentă încercând să-şi dea seama şi singură pe cât poate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Boring time - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Boring time   Boring time - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Boring time
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: TOWN :: Cofetărie-
Mergi direct la: