Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O prajitura cu ravase

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:29 am

-Kyaa~ ţi-e somn pisicuţă? o întrebă pe fată privind-o cum arăta semn că i-ar fi somn.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:33 am

-Hm...puţin, pisicuţa vlea în blaţe să poată dolmi comod. Nya~ murmură zâmbind amuzată.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:36 am

Râse slab şi o luă în braţe.
-Să te duc la tine în cameră?
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:39 am

-Etto..dacă rămâi cu mine până adorm.. şopti realizând că deja are prea multe pretenţii, strâmbându-se slab.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:46 am

-Sigur , deşi sper să nu adorm şi eu. zâmbi mergând cu fata până în camera ei.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:48 am

-Eh, nu contează dacă o faci, patul meu e mare, încăpem.. răspunse scoţând limba la acesta, strângând pentru câteva clipe din ochi.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:16 pm

Zâmbi ajugând în camera ei aşezând-o pe pat.
-Acum m-ai lipseşte să îţi citesc Scufiţa Roşie. râse scurt.
''Chiar asta ar m-ai lipsi ~''
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:21 pm

-Nu mulţumesc, am trecut de vârsta Scufiţei Roşii..dar dacă vrei, îmi poţi spune o poveste sau ceva inventat..nu de copchi mici , şopti râzând scurt privindu-l.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:29 pm

-Eu să spun poveşti? Las-o baltă ... se strâmbă amintindu-şi cum încerca să spună copiilor de la grădiniţă poveşti reuşind să îi facă pe toţi să plângă.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:33 pm

-Atunci spune altceva..aberează, cântă, orice.. şopti aşezându-şi palmele peste faţă, păstrând un zâmbet slab.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:38 pm

-Neh..de ce eu? Dacă încep să aberez o să adormi instant. murmură râzând.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:40 pm

-Şi nu asta e ideea..să adorm? Sau preferi să rămân trează? mormăi privindu-l printre degete.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:49 pm

-Hm păi eu unul aş prefera să rămâi trează dar...se aşeză lângă ea Dacă eşti obosită nu mă deranjează să dormi , adică şti voi fetele trebuie să vă faceţi somnul de frumuseţe , eh e logic că aşa vă păstraţi frumuseţea , să nu aveţi cearcăne , faţa palidă , să nu fiţi obosite şi prostii dinastea începu' să abereze privind tavanul.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:54 pm

Scăpă câteva râsete la auzirea spuselor tânărului, privindu-l scurt.
-Bine zis, prostii.. mormăi mişcându-se slab, aşezându-şi capul pe pieptul acestuia, cuibărindu-se lângă el.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 6:58 pm

-Eh deci deja am început să aberez , şi asta nu e bine , căci acum nu mă mai pot oprii decât dacă ador , şi de odormit tot o să ador eu cumva , acum nu ştiu cum da tot trebuie să ador..
''Aoleu...mai bine tac...''
îşi dădu' ochii peste cap.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:01 pm

Pufni în râs nereuşind să se mai oprească.
-N-am înţeles mare lucru, dar cert e că vorbeşti mult şi repede în momentul ăsta..
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:23 pm

-Mda ţi-am spus nu ştiu dacă cuvântul ador are legătură cu adorm , şi dacă cuvântul ador înseamnă că trebuie să ador ceva , eh totuşi , încă nu te-a luat somnul nu? Etto , trebuie să fac ceva , de cântat nu cânt , că nu am acum inspiraţie pentru nani-nani râse Dar văd eu ce pot face.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 7:26 pm

-Eh, nu ai ce să adori p-aici, mai degrabă adormi.. murmură strâmbându-se slab, privind în faţa sa.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 9:56 pm

-Da ce pe tine nu te pot adora? întrebă gândindu-se.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 10:13 pm

-Nu prea văd cum ai putea face asta..şopti amuzată, mişcând slab din cap.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O prajitura cu ravase - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O prajitura cu ravase   O prajitura cu ravase - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
O prajitura cu ravase
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Bucătăria-
Mergi direct la: