Poet-world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poet-world

A poet can survive everything but a misprint.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fluffy room~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:08 am

-Eh, cam da, am prostul obicei să adun cam orice îmi atrage atenţia... şopti amuzată de uimirea sa,trecându-i o idee prin minte. Fiind deja lângă pat, trase printr-un gest rapid de pernă, lovindu-l cu aceasta în cap, începând să râdă.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:15 am

-Auch! tresări atunci când perna făcu' contact cu faţa lui şi o luă de jos aruncând-o înapoi în fată , râzând slab.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:19 am

O prinse înainte de a lovi, având reflexe de care se minună până şi ea, zâmbind amuzată.
-Hm, nu scapi aşa uşor... şopti uşor, apropiindu-se de acesta, păstrând perna în mâini lovindu-l unde nimeri, mai rar la faţă datorită diferenţei de înălţime dintre cei doi.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:30 am

Îşi ţinu' mâna pentru a se apăra de loviturile fetei apoi îi prinse perna aruncând-o jos , între timp prinzând-o şi pe ea de mâini ţinând-o strâns în braţe.
-Nu scapi tu de mine... murmură sărutând-o.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:35 am

Îl opri, zâmbind uşor, denotând fericire, şi un sentiment de victorie pătrunzând-o.
-Ne, am zis că vreau să scap vreodată de tine..? întrebă pe un ton şoptit, ridicându-se pe vârfuri, prinzându-i din nou buzele într-un sărut.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:40 am

O prinse de mişloc acceptând cu entuziasm sărutul.
''Nu cred că ai spus..'' răspunse în mintea s-a , aplecându-see uşor pentru a fi la acelaşi nivel cu fata.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:43 am

Observând acest lucru, prinse tupeu, prelungind sărutul, transformându-l treptat într-unul pasional, agăţându-şi braţele de tânăr.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 1:03 am

Continuă să o sărute fără să întrerupă în niciun fel , deşii stătea cam aplecat îi plăcea .
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 1:06 am

Observând cum tânărul stă într-o poziţie cam incomodă, făcu o rotire slabă cu amândoi, punându-i piciorul astfel încât acesta să se împiedice, căzând împreună pe pat, aterizând peste el. Zâmbi amuzată, întrerupând sărutul pentru câteva momente atunci când făcură contact cu patul.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 2:40 am

Rânji uşor , poziţia de acum era mult mai confortabilă , continuă să o sărute strecurându-şi limba printre buzele ei în gura acesteia continuând să îşi ţină mâinile pe mişlocul ei.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 2:43 am

Îi urmă exemplul, mişcându-şi uşor mâinile, scoţându-şi-le de sub tânăr, plimbându-şi-le pe pieptul acestuia atât cât îi permitea poziţia, adăugând uşoare tente perverse sărutului.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 2:54 am

Coborâ uşor cu mâna la fesele fetei , când să pună mâna simţi cum ceva îl pişcă de picioare. Tresări şi întrerupse sărutul observând că teneşii lui erau ciopârţiţi de Aki.
-Whoa..
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 2:57 am

Îşi întoarse privirea spre căţel, bufnind în râs.
-Oh da, bravo, Aki, ce să zic, murmură continuând să amuze, ridicându-se de pe tânăr pentru a opri căţelul, luându-l în braţe.
-Heh, cred că ţie îţi place atenţia...


Ultima editare efectuata de catre Mao Kimura. in Mar Iun 01, 2010 3:10 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:09 am

-Ăsta mic e gelos! murmură pe un ton copilăros stând în poziţia turceşte plângându-se.
-Mă face să îl dau la altcineva. râse glumind.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:11 am

-Gelos pe mine sau pe tine..? întrebă amuzându-se, strângându-l la piept când auzi cea de-a doua replică e tânărului.
-Nu te las să îl dai..
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:19 am

-E gelos pe mine! se strâmbă.
-Păi dacă mă întrerupe din treburi importante , merită să îl dau. râse.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:22 am

-Eh, e mic şi el, vrea atenţie... şopti aşezându-se pe pat lângă tânăr cu el, apropiindu-l de faţa lui.
-Spune-i că nu-l dai.. continuă pe un ton copilăresc, aşezându-şi chipul lângă faţa căţelului, imitând şi ea moaca de căţeluş nevinovat.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:26 am

-Ah , nu vă uitaţi aşa la mine! zise strâmbându-se , apoi cedând Nu îl dau... spuse exact cum fata vroia.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:29 am

Zâmbi într-un mod copilăresc către acesta, întinzând căţeluşul către faţa acestuia, atingându-l cu năsucul pe obraz.
-Îţi mulţumeşte..
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:36 am

-Yuu~ prea adorabil! făcu' ochii de copil fericit luându-l pe Aki în braţe mângâindu-l.
-Amice , să îmi laşi teneşii în pace şi să nu te mai bagi , da? Că eu sunt mai mare ca tine. murmură vorbind cu căţelul.
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:42 am

Râse scurt ascultându-se discuţia, privindu-i când pe unul, când pe altul.
"Geeze, exces de drăgălăşenie în amândoi.."
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:49 am

-Gata de acum mă lasă în pace. murmură privind spre cutie.
-Dar ceilalţi unde au dispărut?
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:52 am

-AH? Oh, dacă s-au împrăştiai pe aici, nici până dimineaţă nu-i vom găsi pe toţi.. murmură oftând scurt, privind în jur atentă sperând ca măcar unu să vadă.
Sus In jos
Shin Matsumoto.

Shin Matsumoto.


Mesaje : 263
Data de înscriere : 30/05/2010
Varsta : 29

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:56 am

Îl puse pe Aki în cutie şi puse cutia de birou încât să stea şi să nu se dărâme.
-Şi acum să ne punem pe căutat..!
Sus In jos
Mao Kimura.

Mao Kimura.


Mesaje : 199
Data de înscriere : 30/05/2010

Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 4:00 am

-Oh da..corect.
Se ridică de pe pat, aplecându-se pentru a vedea dacă nu dă de vreunul pe sub pat, norocul surâzându-i.
-Lucky~ aici erai..., mormăi scoţându-l de acolo, îndreptându-se cu el spre cutie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fluffy room~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy room~   Fluffy room~ - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Fluffy room~
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lui's room
» New room
» My freaky room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Poet-world :: HOUSE :: Dormitoare-
Mergi direct la: